Ing. arch. Andrea ZACIOSOVÁ

Architektura realizace grafika art design

Návrh dekorací do interiéru
Barevné a materiálové řešení
Výběr tapet a textilií, osvětlení
Výběr nábytku
Nábytek na míru
Realizace

Zpracování:
Skicy
Půdorysy
2D pohledy

Řešené prostory:
Interiér rodinného domu
Interiér bytu
Interiér kanceláře a komerčních prostor
Interiér kavárny a restaurace
Relaxační prostory

 

Návrh dekorací do interiéru

Pod pojmem dekorace si lze představit drobnosti sloužící každodenně, ale i estetické prvky vyskytující se v interiéru v podobě soch a obrazů. Katalogové listy jsou složeny z příkladů dekorací, které by bylo vhodné použít do konkrétního prostoru.

 

BAREVNÉ A MATERIÁLOVÉ ŘEŠENÍ

Interiér místnosti vyžaduje sladění materiálů a barev, aby působil harmonicky. Prvním impulsem k proměně interiéru je určení materiálů nábytku, textilií a celkové barevné sladění. Zda byt či místnost má celkově působit romanticky, nebo naopak čistě, s designovým nábytkem. Konkrétní výběr barvy a vliv barvy na nás může působit pozitivně, uklidňujícím dojmem, nebo agresivně. Důležitá je cesta hledání barev.

 

VÝBĚR TAPET, TEXTILIÍ A OSVĚTLENÍ

Vhodný výběr tapet a textilií a kvalitní koberce to jsou prostředky ke zůtulnění prostředí, ve kterém člověk žije. Nezanedbatelnou součástí interiéru je dobré osvětlení prostoru, jeho dobrý výběr i nepřímého osvětlení.

Zajistím ASISTENCI PŘI NÁKUPU V OBCHODĚ, při výběru zboží.

 

VÝBĚR NÁBYTKU

Na našem trhu se nachází mnoho firem zabývajících se výrobou nábytku, nebo jeho prodejem. Při stanovení finančního limitu klientem,  je možné sestavit katalogové listy upřesňující poptávku po určitém druhu zboží. Současně splní i estetické nároky a požadavky klienta na konkrétní nábytek. Lze vybrat variantu finančně velmi dostupnou, ale i variantu svysokými nároky na kvalitu materiálu a zpracování. 

 

NÁBYTEK NA MÍRU

Nábytek navrhnutý dle požadavků klienta bude vyroben na zakázku. K tomu, aby byl vyroben, je nezbytně nutná dokumentace. Návrh je zpracován ve 2 variantách, půdorysně a prostorově. Vybraná varianta je doplněna o kóty, vybrané úchyty, případně osvětlení. Návrh atypického nábytku není problém vytvořit pro celou místnost, nebo jen jako solitér, samostatný šperk v podobě nábytku.

 

REALIZACE

Pokud si klient u mne nechá zpracovat interiér v podobě architektonické studie, nebo návrh interiéru,mohu nabídnout jeho realizaci, tedy proměnu interiéru. Budou zajištěny řemeslné profese, jako například malíři, tapetáři, truhláři, až po úklidové práce tak, aby realizace dopadla ke spokojenosti klienta.